Suspended Domain

Interhome ma w swojej ofercie domy i apartamenty wakacyjne w najpopularniejszych krajach i regionach Europy, a także w Egipcie i na Florydzie. To miało być piękne lokum do wynajęcia. Z ogromnym potencjałem startowym - położone w starej, ale odrestaurowanej kamienicy. W Śródmieściu Warszawy, w pięknej okolicy zielonych parków, w bezpośredniej bliskości modnego brzegu Wisły. To idealne miejsce do życia dla rodziny prowadzącej aktywny, miejski tryb życia. Potencjalnym mieszkańcom należało jedynie odpowiednio zaaranżować wnętrza: z pomysłem i klasą, a przy tym funkcjonalnie. Oddzielne pomieszczenia sprzyjają w tym apartamencie intymności, dają wrażenie kameralności. Zastosowano w nich modne szarości i wiele szlachetnych materiałów wykończeniowych. Doskonale odnalazły się tu także rozwiązania rodem z paryskich kamienic, w tym piękne sztukaterie. Dodatkowo, architekci wraz z inwestorem zdecydowali się na sporą dawkę kontrastów, wprowadzających dynamikę i dodających całości pazura nowoczesności.
Właściwe rozplanowanie przestrzeni, estetyczne bryły, funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz nieszablonowe projekty to główne zalety Ktura Architekci Poznań. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy zaoferować Państwu projektowanie budynków, zapewniających przestrzeń, w której chce się żyć. Biuro projektowe zajmuje się przygotowaniem projektów nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale także firm i przedsiębiorstw. Nasze biuro projektowe posiada bogate portfolio, które obejmuje domy mieszkalne, projekty wnętrz oraz lokali użytkowych i komercyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i skorzystania z oferowanych przez nas usług.
Du¿y wiatro³ap z przesuniêt± w g³±b garderob± na pewno spe³ni swoje zadanie na "5". Centralna czê¶æ dzienna i wspólna zarazem to du¿a kuchnia uzupe³niona spi¿arniê, umo¿liwiaj±ca zbiorowe kucharzenie oraz jadalnia i salon, maj±ce z jednej strony kominek, z drugiej taras. Z tej czê¶ci domu id±c w prawo docieramy do obszernej strefy dzieci z trzema sypialniami, ³azienk± i pralni±, w lewo do strefy rodziców, w której oprócz gabinetu znajduje siê sypialnia po³±czona z garderob± i ³azienk± oraz ogrodem. Widzê w tym projekcie równie¿ du¿ miejsca na rega³y z ksi±¿kami;).
Zatem chęć zmiany koloru ścian czy wystroju wnętrz zajmuje mało czasu, dzięki czemu możemy dostosować kolory i odcienie bez poświęcenia na to większej ilości czasu. Podłogi zostały wykonane z olejowanego drewna orzechowego, które świetnie integruje się z lekkimi kolorami ścian, nadając całości efekt żywego naturalnego koloru, który jest miły dla oka. W kuchni i w holu zastosowano posadzkę z marmuru crema marfil, który jest świetnych kontrastem do drewna i nadaje całości elegancki i poważny styl. Drzwi i schody na piętro również są wykonane z orzecha, a kominek, przy którym można spędzaćzimowe wieczory, obłożono płytkami kerlite, które nie tylko zapewniają świetną izolację i są odporne na temperatury, ale również zachowują wygląd, który pasuje do całego wystroju wnętrza.
Wnętrze domu skrywa doskonale rozplanowane pomieszczenia. Na parterze zachwyci przestronna strefa dzienna w kształcie litery L, którą tworzy otwarty salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia. Szczególną uwagę zwracają zaprojektowane tu piękne schody oraz duże okna. motoryzacja maksymalne doświetlenie wnętrza oraz optycznie powiększą przestrzeń, otwierając przed domownikami panoramę pięknego ogrodu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *